شرایط گارانتی

همراهان عزیز، پیشنهاد می کنیم شرایط و قوانین گارانتی برتر ارتباطات گستر را در خصوص نحوه ارائه خدمات که به شرح ذیل آمده است را مطالعه نمایید.


مدت زمان گارانتی


شرکت رایان شناس ایرانیان (گارانتی برتر ارتباطات گستر) تلفن های همراه با برند اپل که مطابق با مدل و مشخصات مندرج در کارت گارانتی برتر ارتباطات گستر و در دفترچه راهنمای داخل جعبه همچنین دارای هولوگرام برتر ارتباطات گستر باشد را  بمدت یکسال ونیم و یا (18) هجده ماه از تاریخ شروع گارانتی مندرج بر روی کارت گارانتی ضمانت می نماید و برابر کلیه عملکرد اشتباه و خرابی ها دستگاه ها را تعمیر و یا تعویض  می نماید. شرایط استفاده از گارانتی

 

 
1. همراه داشتن کارت گارانتی برتر ارتباطات گستر به هنگام مراجعه.

2. عدم وجود عوامل ابطال گارانتی در محصول.

3. قرار داشتن محصول در محدوده زمانی گارانتی.

 


 شرایط ابطال گارانتی


1. فراموشی مشخصات وفعال بودن اکانت های شخصی (Find my IPhone, I cloud) و Passwords.

2. قراردادن گوشی درشرایط محیطی نامناسب.

3. نفوذ رطوبت و مایعات.

4. حرارت و مواد شیمیایی.

5. نوسانات برق.

6. ضربه خوردگی، فشار، صدمات فیزیکی و شکستگی.

7. استفاده از تجهیزات و شارژرهای غیر اصلی وغیر استاندارد و تایید نشده از سوی شرکت سازنده.

8. استفاده و نگهداری ناصحیح و خارج ساختن دستگاه از شکل عادی.

9. باز شدن دستگاه و اقدام به سرویس، تعمیر و یا هرگونه تغییر در محصول توسط افراد غیر مجاز خارج از این شرکت.

10. نصب هرگونه نرم افزار و برنامه تایید نشده از سوی شرکت سازنده و تغییر در سیستم عامل دستگاه(Jailbreak) .

11. مخدوش شدن ویا دستکاری در ( هولوگرام و IMEI )  بر روی کارت گارانتی، جعبه و دستگاه.

12. مفقود شدن کارت گارانتی.

 

1. زمان انقضاء خدمات بر اساس تاریخ ثبت شده در کارت گارانتی محاسبه می گردد.

2. تشخیص شامل خدمات بودن و یا خارج از خدمات بودن کالا بعهده کارشناسان و متخصصین شرکت رایان شناس ایرانیان (گارانتی برتر ارتباطات گستر) خواهد بود.

3. اگر پس از بررسی و تست فنی، خرابی قطعه خارج از شرایط گارانتی تشخیص داده شود، دستگاه در چرخه کالای خارج از گارانتی قرار خواهد گرفت.

4. با توجه به تشخیص کارشناسان و متخصصین شرکت رایان شناس ایرانیان (گارانتی برتر ارتباطات گستر) پس از بررسی و تست فنی، چنانچه آثار باز شدن و یا تعمیرات توسط افراد غیر مجاز خارج از این شرکت بر روی دستگاه مشاهده گردد، دستگاه خارج از گارانتی  اعلام و به مشتری اطلاع داده خواهد شد.

5. شرکت بر اساس تشخیص کارشناس خود، کالای تحت پوشش خدمات را با استفاده از قطعات اصلی، تعمیر یا با نمونه سالم مشابه تعویض خواهد کرد، گارانتی قطعات تعمیری و یا تعویض شده 1 ماه خواهد بود.

6. کالاهای آماده تحویل در صورت درخواست در حضور مشتری تست خواهد شد.

7. باطری و اقلام جانبی از قبیل شارژر، کابل و هندزفری..... شامل گارانتی نمی باشد.

8. تاریخ گارانتی مدت زمانی است که برروی کارت گارانتی ذکر شده و ربطی به تاریخ خرید ندارد.

9. پذیرش دستگاه دلیلی بر گارانتی بودن آن نیست و تائید گارانتی تنها پس از بررسی کارشناسان صورت می گیرد.

10. شرکت هیچگونه تعهدی در قبال عدم کارکرد صحیح گوشی بدلیل مشکلات شبکه مخابراتی و همچنین سامانه همتا ندارد.

11. در صورت تعویض کلی دستگاه، کارت گارانتی دستگاه معیوب باطل وکارت گارانتی جدید از ادامه تاریخ قبلی صادر می گردد.

12. چنانچه در پی درخواست مشتری دستگاه تعمیر شده و یا تعویض شده برای ایشان ارسال گردد مسئولیت بروز تمام حوادث احتمالی متوجه مشتری خواهد بود. گارانتی برتر ارتباطات گستر در قبال ارسال وتحویل غیر حضوری هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

13. تحویل کالا به دفتر گارانتی برتر ارتباطات گستر به منزله عدم نیاز به اطلاعات برروی هارد دستگاه و پذیرفتن تمامی موارد ذکر شده می باشد.

14.  توجه داشته باشید پیش از مراجعه به دفتر خدمات در صورت خاموش شدن گوشی می توانید برای غیرفعال نمودن اپل آیدی (Apple Id) ، آی کلود (I cloud) و فایند مای آیفون (Find my Iphone) به سایتهای ذیل مراجعه و از طریق آنها اقدام به غیرفعال نمودن اکانتهای خود نمایید و از غیرفعال شدن اکانتهای ذکر شده اطمینان حاصل نمایید.

Apple ID

 Icloud


 

 

1. وظیفه حفظ و نگهداری کارت گارانتی و جعبه دستگاه بعهده مشتری می باشد.در صورتی که جعبه (کارتن) دستگاه دارای  هرگونه مخدوشی، پاره شدگی، له و مچاله شدگی ویا درج هرگونه نوشته بر روی جعبه باشد، گارانتی برتر ارتباطات گستراز تعویض دستگاه  معذور می باشد.

2.  درصورت مشاهده ایراد در دستگاه، محصول را باز نکنید. چنانچه توسط افراد غیر مجاز خارج از شرکت رایان شناس ایرانیان باز و یا اقدام به باز شدن دستگاه نمایید، دستگاه از گارانتی خارج شده  و دیگر شامل گارانتی نخواهد شد.

3.  تحویل کالای معیوب و دریافت کالای سالم از مرکزگارانتی برتر ارتباطات گستر به عهده صاحب کالا می باشد.

4. در هنگام خرید، مشتری موظف به بررسی سلامت فیزیکی کالا، کنترل صحت مشخصات فنی و سریال درج شده در کارت گارانتی با سریال روی جعبه و درون گوشی می باشد در غیر اینصورت و در صورت وجود هرگونه مغایرت شرکت هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

 5. غیرفعال نمودن تمام پسوردهای امنیتی و خاموش نمودن تمامی اکانت های شخصی از جمله  Find my IPhone, Apple Id, I cloud و پسوردها بعهده مشتری می باشد.

6. تهیه نسخه پشتیبان (BACK UP) پیش از تحویل دستگاه، شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال از بین رفتن اطلاعات ندارد.

7. صاحب کالا یا نماینده او اعم از کارپرداز یا مامورین پیک و غیره در هنگام تحویل گرفتن دستگاه موظف به تست ظاهری و دقت در موارد ابطال گارانتی می باشند. در غیر این صورت پس از تحویل هیچ گونه مسئولیتی در قبال موارد ابطال بوجود آمده به عهده مرکز خدمات برتر ارتباطات گستر نمی باشد.

8. مسئولیت بسته بندی صحیح کالا هنگام ارسال به شرکت بعهده فرستنده می باشد و توصیه می گردد حتی المقدور از بسته بندی اصلی و محافظ جهت ارسال استفاده گردد. بدیهی است صدمات ناشی از بسته بندی نا صحیح بعهده فرستنده می باشد.

9. برداشتن سیم کارت به هنگام تحویل دستگاه به مرکزگارانتی برتر ارتباطات گستر بعهده مشتری می باشد.

10. در صورت نیاز به ارسال کالا ابتدا در سایت به قسمت ارسال کالا مراجعه  و شرایط ارسال را مطالعه نمایید، سپس با گارانتی برتر ارتباطات گسترتماس حاصل و هماهنگی های لازم را بعمل آورید. لطفا از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری نمایید.

11. ارائه کارت گارانتی منطبق با شماره سریال کالا هنگام مراجعه الزامی می باشد. 

 

 - خریداران محترم حتماً هنگام خرید گوشی با نشان‎ اپل که مشمول طرح رجیستری می‌شوند با استفاده از سامانه #۷۷۷۷* اصالت IMEI گوشی را استعلام کنند و چنانچه در جواب استعلام مشخص شد که گوشی مورد نظر جزء گوشی‌های ثبت شده قانونی نیست، از خرید آن تحت هر شرایطی پرهیز کنند.

- گوشی‌هائی که توسط فروشندگان عرضه می‌شود حتماً باید دارای کد فعال‌سازی باشد. این کد باید در داخل جعبه گوشی و یا بر روی کارت گارانتی وجود داشته باشد. چنانچه این کد وجود نداشت از خرید گوشی پرهیز نمایید و یا در هنگام خرید کد فعال‌سازی را از فروشنده درخواست کنند.

پس از خرید گوشی با استفاده از سامانه #۷۷۷۷* و با استفاده از منوی فعال‌سازی نسبت به فعال‌سازی گوشی خود اقدام نمایید تا در هنگام استفاده با مشکلی مواجه نشوید. ثبت  گوشی‌های تلفن همراه  و دریافت کد رجیستری در سامانه همتا به هیچ عنوان هزینه‌ای ندارد.