مطالب آموزشی

 • چگونه Apple Id، I cloud و Find my Iphone را از روی دستگاه خاموش شده ، غیر فعال نمایم؟

  مطالب آموزشی

  توجه داشته باشید پیش از مراجعه به دفتر خدمات در صورت خاموش شدن گوشی می توانید برای غیرفعال نمودن اپل آیدی (Apple Id) ، آی کلود (I cloud) و فایند مای آیفون (Find my Iphone) به سایتهای ذیل مراجعه و از طریق آنها اقدام به غیرفعال نمودن اکانتهای خود نمایید و از غیرفعال شدن اکانتهای ذکر شده اطمینان حاصل نمایید.   Apple ID  Icloud

 • آیا آیفون X در برابر آب مقاوم است ؟

  مطالب آموزشی

  آیفون X در برابر آب مقاوم است،‌ اما نه در هر وضعیتی     باید توجه شود حتی با داشتن گواهینامه IP67 آیفون در برابر آب کاملا مقاوم نیست. داشتن IP67 به معنی آن نیست که آیفون X در هر میزان آب یا سایر مایعات مقاوم است. توقع نداشته باشید که آیفون شما پس از غواصی در آب‌های عمیق سالم بماند. چنانچه آب دارای فشاری قابل توجه باشد، عایق مربوطه سریعا کارایی خود را از دست داده و آب به دستگاه شما صدمه می‌زند.

 • چگونه دستگاه خود را از طریق سامانه همتا فعال نماییم؟

  مطالب آموزشی

  قابلیت اصلی دیگری که توسط سامانه همتا ارائه شده مربوط به امکان فعال سازی گوشی های موبایل می‌شود. هر گوشی جدید و قانونی (ثبت شده در طرح رجیستری موبایل) که خریداری می‌کنید باید به منظور استفاده فعال سازی شود. این کار می‌بایست توسط مشتری و بعد از وارد کردن سیم کارت در گوشی و روشن کردن آن انجام شود. 

 • استعلام اصالت گوشی در سامانه همتا

  مطالب آموزشی

  سامانه همتا پایگاه یا واسطی برای ثبت اطلاعات گوشی USSDطریق اپلیکیشن و پیامک امکانپذیر است. به منظور دسترسی به تمام قابلیت ها و ویژگی هایی که این سامانه در اختیار کاربران قرار داده باید از طریق وبسایت در آن ثبت نام کنید. ثبت نام با وارد کردن شماره تلفن همراه شما امکانپذیرخواهد بود.

 • چگونه اکانت آیکلود خود را غیرفعال نماییم؟

  مطالب آموزشی

  شاید دوست داسته باشید به خاطر مسایل امنیتی اکانت iCloud خودتون رو غیرفعال کنید. روش کار بسیار ساده است.

 • چگونه Find my iPhone خود را غیرفعال نماییم؟

  مطالب آموزشی

  یکی از دغدغه های کاربران گوشی های آیفئن غیر فعال نمودن find my iphone بوده و هست.

 • چگونه اپل آی دی خود را غیرفعال نماییم؟

  مطالب آموزشی

  خروج از اپل آیدی(Apple ID) و یا غیرفعال نمودن آن به دو روش امکانپذیر است.

 • مراحل ساخت اپل آی دی

  مطالب آموزشی

  بعد از تغییراتی که در آیتونز ایجاد شده، نحوه ایجاد اپل آیدی کمی تغییر کرده، توی این مطلب نحوه ساخت اپل آیدی در ورژن جدید را برای شما شرح می‌دهیم.  

 • اپل آیدی چیست؟

  مطالب آموزشی

  اگر از طرفداران اپل باشید و یا یکی از محصولات اپل را داشته باشید حتما میدانید که یکی از اصلی ترین مواردی که برای استفاده هر چه بهتر از دستگاه خود و قابلیتهایش باید تهیه کنید اپل آیدی میباشد. 

 • چگونه از دستگاه خود نسخه پشتیبان ( بکاپ) تهیه نماییم؟

  مطالب آموزشی

      بکاپ گرفتن از آیفون به دو روش قابل انجام است:      استفاده از سرویس ذخیره ‌سازی ابری اختصاصی اپل با نام آیکلود (iCloud).   استفاده از برنامه‌ای با نام آیتیونز (iTunes)  و یک کامپیوتر واسط که این برنامه بر روی آن نصب است.

 • IMEI چیست؟

  مطالب آموزشی

  کد IMEI چیست ؟   از این کد به عنوان شماره شناسنامه گوشی استفاده می شود. این کد در حقیقت مخفف عبارت  “International Mobile Equipment Identity” یا همان «شناسه بین المللی تجهیزات موبایل» است. کد IMEI یک کد ۱4 رقمی است و برای دستگاه شما، منحصر به فرد است.