درباره ما

شرکت‌ رایان شناس ایرانیان از سال 1388فعالیت خود را در صنعت انفورماتیک کشور آغاز کرد. این شرکت با بهره‌ وری از تجربه، اتکا بر دانش فنی و یاری ‌گرفتن از نیروی انسانی متخصص، یکی از برترین و معتبرترین توزیع‌ کنندگان  و خدمات دهندگان محصولات تلفن همراه اپل در ایران پهناور گردید. گروه رایان شناس ایرانیان عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، شورای عالی انفورماتیک کشور و مجمع عالی واردات ایران نیز می‌باشد.

امروزه این شرکت با ایجاد زیر مجموعه‌های تخصصی، به صورت گسترده ‌تر از پیش به فعالیت خود در حوزه کالای دیجیتال ادامه می‌دهد. این شرکت همواره بر این باور استوار بوده است که رضایت مشتریان از کیفیت خدمات پس از فروش نقش استراتژیک بسیار مهمی را در موفقیت ایفا می کند.

در حال حاضر شرکت رایان شناس ایرانیان  نماینده فروش و خدمات پس از فروش موبایل اپل در ایران است. شرکت رایان شناس ایرانیان ضمن ارائه محصولات تلفن همراه برند اپل، خدمات پس از فروش آن را نیز با یاری‌گرفتن از نیروهای مجرب و تجهیزات به روز و با رعایت اصول مشتری مداری عهده دار است. گروه رایان شناس ایرانیان با هدف ارائه کالای برتر، جلب اعتماد و تکریم مشتری، مشتریان خود را نه تنها به عنوان خریدار کالا بلکه به عنوان عضوی از خانواده بزرگ رایان شناس ایرانیان می‌داند. 

 

هدف شرکت رایان شناس ایرانیان  رسیدن به موقعیت برتر خدمات پس از فروش در ایران و خاورمیانه، می باشد. این شرکت در تلاش است قابلیتهای اصلی و منحصر به فرد خود را که به شرخ ذیل می باشد محفوظ بدارد:

1. ارتقا سطح کیفی و کمی درارائه خدمات پس از فروش محصولات موبایل اپل، در بازار خدمات.

2. پیشرو بودن در به کارگیری نیروهای متخصص و ابزار آلات پیشرفته مورد نیاز و حضور هر چه گسترده تر در بازار خدمات و رعایت اخلاق حرفه ای.

3. بهبود مدت زمان ارائه خدمات به مشتریان (TAT) پاسخگویی سریع و دقیق کارشناسان و متخصصان که باعث افزایش رضایتمندی مشتریان درسراسر کشور است.

4. انجام نظر سنجی  و رضایت سنجی حضوری و تلفنی (Happy Call) از مشتریان، بررسی نگرشهای مشتری و نقطه نظر های آنان به صورت دایمی با هدف تعیین وارتقای سطح رضایت مشتری.

5. شرکت رایان شناس ایرانیان  بر این باور است که گرچه زمان تغییر می کند، محصولات و مردم و مشتریان نیز تغییر می کنند، اما آنچه تغییر نخواهد کرد تعهد ما به باورهای اصلی است. ما عملیات کسب و کار و ارائه خدمات خود را یکپارچه و صادقانه انجام می دهیم.این شرکت با بیان تصویر واضحی از عملکرد فعالیتهای خدماتی شرکت برای مشتریان، تلاش خود را در جهت بالا بردن سطح رضایت مشتریان مطابق با اصول مشتری مداری و پیاده سازی فرآیندهای مشتری محور افزایش داده است.


کسب جایگاه  بهترین و معتبر ترین شرکت در میان ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه اپل تا سال 2019 میلادی (1398 هجری شمسی).